خرید فالوور اینستاگرام

امروزه با توجه به گستردگی کسب کار اینترنتی و همچنین شبکه های اجتماعی و مهمتر از همه اینستاگرام مدیران پیج های این شبکه اجتماعی به دنبال خرید فالوور ایرانی ارزان قیمت و همچین خرید فالوور فیک ارزان یا خارجی در راستای افزایش امار طرفداران خود اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام می باشند. از این رو مجموعه و سایت شهر فالوور با ارائه تمامی خدمات اینستاگرام هموراه جهت رفع نیاز مشتریان خود آماده دریافت هر گونه سفارش دنبال کنند و فالوور فوری ارزان می باشد. و شما می توانید با اطمنان خاطر بیشتر از این خدمات بهره مند شود.

امروزه اپلیکیشن اینستاگرام بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است وافراد زیادی درآن برای جذب فالوور بیشتر رقابت می کنند به طوری که عده ای به خرید فالوور اینستاگرام روی آورده اند. اما فالوور یا دنبال کننده چیست و چرا باید اقدام به جذب آنها بکنیم؟ در واقع فالوور به افرادی گفته می شود که پیج شما را دنبال می کنند ودر صورتی که پست شما را بپسندند آن را لایک می کنند. همچنین در ادامه در این باره بشتر صحبت خواهیم کرد.

از طریق فرم زیر می توانید فالوور مورد نیاز خود را خرید کنید.​

توجه: اگر فرم خرید را نمیبینید اینجا لمس کنید تا فرم ظاهر شود.

فالوور اینستاگرام

چرا باید خرید فالوور را انجام دهیم؟

با خرید فالوور وافزایش تعداد فالوورها شانس شما برای جذب نمودن دنبال کننده های بیشتر در اینستاگرام افزایش پیدا می کند. افراد زیادی از اینستاگرام برای فروش محصولات خود استفاده می کنند، این افراد اگر دنبال کننده زیادی داشته باشند قطعا بهتر می توانند اعتماد دیگران را جلب نمایند و مشتری های بیشتری از آن ها خرید می کنند.

خرید فالوور ایرانی ازران

سایت شهر فالوور یک تیم حرفه ای از متخصصان بازاریابی شبکه ای را تشکیل داده است که می توانند به افراد در افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی ارزان کمک کنند. آن ها سعی می کنند به صورت کاملا حساب شده و منطقی دنبال کنندگان پیج شما را افزایش دهند. شهر فالوور به جهت کسب رضایت مشتری همیشه سعی دارد فالوورهای ارزان قیمت، فعال، مرتبط با موضوع با پیج را در شهر و یا کشوری که شما در نظر گرفته اید را با قیمتی کاملا منصفانه در اختیار شما قرار دهند، از این رو همیشه رقابت های تنگاتنگی با سایر سایت ها افزایش فالوور اینستاگرام دارند.

مجموعه ما همراه می کوشد که با بکارگیری تمام توان خود شرایطی را فراهم آورد که ارزانترین و با کیفیت ترین فالوورها و خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید.

شهر فالوور چه پنل های افزایش دهنده ی فالووری را به مشتریان خود پیشنهاد می کند؟

اگر به سایت شهر فالوور مراجعه نمایید پنل های متفاوتی از فالوورهای ایرانی و فیک را مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این پنل ها با توجه به نوع و تعداد دنبال کننده که به پیج اضافه می کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند. تمامی دنبال کننده هایی که این سایت ارائه می دهد کاملا ایرانی هستند و پست های شما را می بینند و این امکان دارد برای شما کامنتهای هم بگذارند به طوری که پس از خرید این پنل ها میزان لایک های شما با تعداد فالوورهایتان کاملا مطابقت دارد و به گونه ای نمی باشد که پس از مدتی ریزش نمایند. البته توجه داشته باشید که در نگهداری وجذب فالوور فعالیت های ادمین پیج نیز بی تاثیر نمی باشید و پیج شما همیشه باید در زمینه پست، استوری ولایو فعال باشد تا بتواند مخاطبان خود را حفظ نماید.

موقعیت واهمیت اینستاگرام در ایران چگونه می باشد؟

پس از آنکه اولین نسخه اینستاگرام در ایران منتشر شد با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. اینستاگرام در شرایطی در ایران شهرت یافت که شبکه های اجتماعی مانند تلگرام  و فیسبوک فیلتر شده بودند همین مسئله موجب شد که محبوبیت اینستاگرام افزایش پیدا کند و افراد زیادی به سمت آن روی آورند. همانطور که مشاهده می کنید مدتی است که فضای اینستاگرام بسیار مورد توجه صاحبان کسب وکارها و مشاغل قرار گرفته است وپدیده ی سلبریتی اینستاگرامی موجب شده است که این شبکه اجتماعی به محلی برای کسب درآمد تبدیل گردد زیرا افراد زیادی از سراسر دنیا در آن حضور دارد و می تواند فرصت بسیار مناسبی را برای معرفی محصولات و خدمات فراهم آورد. طبق بررسی هایی که در این زمینه صورت گرفته است هرچقدر فالوورهای یک پیج بیشتر باشد آن پیج از اهمیت بیشتری برخوردار است ودنبال کنندگان بیشتری جذب آن می شوند در نتیجه می تواند در معرفی و فروش محصولات خود موفق تر عمل نماید. از این رو سایت های مختلفی پدید آمدند که هدف آن ها افزایش میزان فالوور پیج ها می باشد و آن ها با ارائه دادن پنل های افزایش فالوور متعدد به افراد کمک می کنند که کسب و کارشان رونق پیدا کند.

در واقع خرید فالوور ایرانی ارزان برای پیج کاری یک گام بزرگ در جهت بازیابی اینستاگرامی وجذب مشتری بیشتر از این طریق می باشد و این مسئله به قدری تاثیر گذار است که اگر شما درخارج از فضای مجازی چندین ماه به طور مستمر بازاریابی وتبلیغ انجام می دادید هرگز نمی توانستید به میزان فروشی که در همان مدت در اینستاگرام کسب نموده اید دست پیدا کنید .امروزه یکی از رازهای موفقیت هر کسب وکاری داشتن پیج برای معرفی خود در اینستاگرام می باشد.

چرا خرید فالوور فیک ارزان توصیه نمی شود؟

با گسترش استفاده از اینستاگرام و افزایش کسب وکارهای اینترنتی عده ای در این میان می خواهند یک شبه صفحه خود را از فالوورهای زیادی پرکنند تا به عقیده خودشان معروف شوند و بتوانند اعتماد افراد را به دست آورند. از این رو ربات هایی توسط برنامه نویسان ساخته شدند که هدف از تولید آن ها ایجاد فالوور فیک برای این دسته از افراد بود. اما از آنجایی که این فالوورها فعال نبودند اعتباری نزد اینستاگرام نداشتند زیرا توازنی بین تعداد دنبال کنندگان و میزان لایک پست ها وجود نداشت. اخیرا اینستاگرام در نسخه جدید خود تغییراتی ایجاد نموده است به واسطه آن پست هایی که از تعداد لایک مناسبی برخوردار نیستند را حذف خواهد کرد که این یک تحدید بزرگ برای کسب و کارهای فعال در این شبکه جهانی می باشد.

خرید فالوور خارجی بهتر است یا ایرانی؟

اگر قصد دارید که تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید به شما توصیه می کنیم که فالوورهای ایرانی ارزان و فوری را خریداری نمایید زیرا در برخی مواقع مشاهده شده است که برخی از این دنبال کننده ها به فالوور واقعی تبدیل شده اند وبه صفحه شما علاقمند شده اند واین می تواند یک پیشرفت وامتیاز مثبت برای شما محسوب گردد. هرچقدر تعداد دنبال کننده یک صفحه بیشتر باشد آن صفحه دارای اعتبار و ارزش بیشتری در بین مخاطبان می باشد زیرا با وارد شدن به هرصفحه اولین چیزی که مورد توجه قرار می گیرد تعداد فالوورهای آن صفحه می باشد، اگر به بخش فالوورهای هر پیج نگاه بیاندازیم لیست دنبال کنندگان آن را خواهیم دید اگر افراد تشکیل دهنده این لیست بیشتر از افراد ایرانی باشند فرد با دیدن آن ها راحت تر اعتماد می کند تا زمانی که افرادی از کشورهای مختلف در این لیست مشاهده نماید.

فالوورهای خارجی به افرادی گفته می شود که ساکن کشورهای دیگر می باشند و عضو شبکه اینستاگرام هستند.گاهی مواقع شما در صفحه خود مطالب وپست های با مفهوم وجذابی را قرار می دهید اما به دلیل اینکه تعداد فالوور کمی دارید از بازخورد خوبی برخوردار نمی باشند ودر چنین مواقعی می توانید با خرید فالوور خارجی محصولات و محتویات صفحه خود بهتر در معرض دید قرار دهید واز طرفی با افزایش یافتن تعداد فالورهای شما افراد جدیدی که به صفحه شما مراجعه می کنند با دیدن حجم فالورهای شما ترغیب می شوند که جذب صفحه شما شوند.

چرا امروزه اینستاگرام بهترین فرصت ها را برای فروش ایجاد می کند؟

اینستاگرام از طریق قرار دادن امکانات و ویژگی های منحصر به فرد در اختیار افراد توانسته است نظر کاربران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کند به طوری صفحات زیادی در اینستاگرام وجود دارد که میلیون ها دنبال کننده از سراسر دنیا در آن وجود دارند از این رو صاحبان مشاغل وکسب وکارها نیز تصمیم گرفته اند در اینستاگرام که بسیار پر مخاطب است صفحه ای را برای تبلیغ محصولات خود ایجاد نمایند و فروش جدی محصولات خود را به صورت غیر حضوری آغاز نمایند.

وضعیت موفقیت کسب وکارها ومیزان فروششان در اینستاگرام به قدری خوب بود که در سال 2017 شبکه اینستاگرام به عنوان برترین شبکه جذب مشتری وفروش فوق العاده معرفی گردید.استفاده از اینستاگرم به تمامی صاحبان مغازه ها، فروشگاه ها وشرکت ها توصیه می شود و منتقدان در این زمینه می گویند هر شرکت یا فروشگاهی که در اینستاگرام صفحه ای برای فروش خود نداشته باشد بخش بزرگ و قابل توجهی از سود و درآمد خود را از دست داده است.

خرید فالوور اینستاگرام در افزایش شهرت واعتماد صفحه شما بسیار موثر است وبه شما توصیه می کنیم که حتما برای افزایش تعداد فلورهای خود از خرید فالوور بدون ریزش وارزان قیمت غافل نشوید.

چرا فالوور ارزان قیمت بخریم؟

خرید فالوور موجب می شود که صفحه شما در جذب دنبال کننده موفق تر عمل نماید و فالوورهای بیشتری را جذب کنید که اکثرا فعال می باشند. شما می توانید این دنبال کننده ارزن را ازیک منطقه خاص و یا علاقمند به یک موضوع ویژه انتخاب نمایید که در اینستاگرام فعال هستند. سایت هایی مانند شهر فالوور نیز وجود دارند که به افراد خدمات متنوعی در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام ارائه می دهند وشما می توانید با استفاده از این سایت ها خرید فالور فوری ارزان قیمت را در کمترین زمان ممکن تجربه نمایید.

چرا  فالوور بدون ریزش و واقعی بهتر است؟

درکنارخرید فالوور فیک رزان، فالوورهایی وجود دارند که کاملا واقعی وفعال می باشند. این فالوورها قابل خریداری نیستند و به انتخاب خودشان وارد صفحه شما شده اند و جز مشتری های شما محسوب می شوند.از مزیت های این دسته از دنبال کنندگان می توان به موفقیت بیشتر صفحه وافزوده شدن فالوورهای جدید اشاره نمود زیرا این دنبال کننده ها حتی اگر لایک وکامنت هم در زیر پست های شما قرار ندهند همین که پست شما تعداد زیادی بازید می خورد می تواند در راه یافتن پستتان به بخش اکسپلور تاثیر گذار باشد زیرا پستی که به این مرحله راه یافته است توسط افراد فراوانی در سراسر دنیا مشاهد می شود وافراد از آن طریق می توانند جذب سایت شما شوند.

منظور از اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام امکانی را فراهم نموده است که به واسطه آن پست های برتر کاربران بزرگ شبکه خود را در معرض دید همگان قرار می دهد.اکسپلور اینستاگرام صفحه ای می باشد که در آن شاهد پست های فراوانی از تمامی پیج ها چه آن ها که جز فالوورهایتان باشند وچه نباشند وجود دارد.اینستا گرام الگوریتمی را برای این بخش طراحی نموده است که پست های نشان داده شده در این بخش مطابق جستجوهای اخیر شما وبراساس سلیقه شما نمایش داده می شود.البته باید توجه داشته باشید که فقط فعالیت های شما تحت تاثیر این الگوریتم نمی باشد بلکه این الگوریتم فعالیت دوستان نزدیکتان که بیشتر در پست های اینستاگرامی با آن ها در ارتباط هستید را نیز در نظر می گیرد ودر بخش اکسپلور تاثیر می دهد.

نماد بخش اکسپلور درصفحه اینستاگرام آیکون ذره بین می باشد که با مراجعه به آن قسمت می توانید وارد دنیای بزرگی از پست های مختلف شوید که مرتبط با پست هایی هستند که در گذشته از آن ها بازدید کرده اید.

اگر شما هم تمایل دارید که پست هایتان به بخش اکسپلور اینستاگرام راه یابند باید به نکات زیر توجه نمایید وآن ها را رعایت کنید.

 • از تولید محتوای غیراخلاقی ونامربوط خودداری نمایید.
 • از هشتگ های مرتبط با پست های خود استفاده کنید.
 • بر روی پست هایی که در اینستاگرام قرار می دهید برند های مطرح در آن زمینه وپیج های مرتبط با آن را تگ نمایید.
 • با سایر کاربرانی که در اینستاگرام وجود دارند ارتباط بیشتری داشته باشید.
 • power like داشته باشید.

فالوورهای خارجی چه تاثیری بر لایک و کامنت دارند و قیمت آن ها چگونه است؟

بین تعداد فالوور و تعداد لایک وکامنت ها رابطه کاملا مستقیمی وجود دارد یعنی هرچقدر فالوورها بیشتر باشد پست های شما از لایک اینستاگرام و کامنت بیشتری بهره مند می شود.از طرفی دیگر با افزایش تعداد این فالوورها افراد جدیدی نیز به صفحه شما افزوده می شوند که آن ها نیز پست های شما را لایک می کنند و موجب موفقیت بیشتر شما می شوند.اما بهتر است برای اینکه در این زمینه سود بیشتری داشته باشید و هزینه زیادی را صرف نکنید ارزانترین قیمت فالوور را برای خرید انتخاب نمایید.

چرا برخی می گویند برای پیج های غیرکاری هم فالوور خارجی تهیه کنید؟

افراد بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارند که دارای پیج کاری نیستند بلکه آن ها کاربران معمولی هستند که پیج های شخصی در اینستاگرام دارند. شاید برای این افراد سوال پیش آید که افزایش فالوور چه اهمیتی برای پیج من خواهد داشت ؟زیرا این اشخاص محصولی را برای فروش و عرضه ندارد اما باید گفت در دنیای امروز وفضای مجازی داشتن فالوور زیاد یک امتیاز محسوب می گردد وبه نوعی کلاس پیج شخصی شما را بالا می برد هرچند برخی از افراد اهمیتی به تعداد دنبال کننده ها نمی دهند و فقط قصد استفاده از امکانات وفضای اینستاگرام را دارند اما در کنار آن کم نیستند افرادی که علاقه زیادی به شهرت و دیده شدن دارند واقدام به خرید فالوور می کنند. حال باید بگوییم که دنبال کننده خارجی مناسب چنین افرادی است وآن ها با خرید پنل های فالوور خارجی با افزایش تعداد فالوورهای پیج خود نظر افراد بیشتری را جذب می کنند در نتیجه تعداد دنبال کننده های واقعیشان نیز به مرور افزایش پیدا می کند و می توانند شاهد لایک ، ویو اینستاگرام و کامنت های بیشتر بر روی هریک از پست های خود در اینستاگرام باشند.

سخن پایانی:

 • آیا به دنبال خرید فالوور ایرانی ارزان هستید؟
 • آیا به دنبال خرید فالوور فیک ارزان قیمت هستید تا آمار دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهید؟
 • آیا دوست دارید فالوور فوری و آنی خرید کنید تا بلافاصله بعد از سفارش به پیجتان اضافع شود؟
 • آیا به دنبال خرید فالوور تعداد بالا و یا 100 فالوور ایرانی اینتاگرام هستید؟
 • آیا به دنبال فالوور شهری و فالوور دختر هستید؟
 • آیا به دنبال خرید فالوور بدون ریزش و تضمینی هستید؟

اصلا نگران نباشید شهر فالوور مطمعن ترین و بزرگترین مجموعه عرضه انوان خدکات اینستاگرام از جمله فالوور های مذکور در کنار شما ست و در هر لحضه آماده دریافت خدمات مورد نیاز شما می باشد و می توانید با خیالی راحت و آسوده خاطر سفارشات خود را از این مجموعه بخواهید.