خانه » آموزش اینستاگرام » درآمد اینستاگرام از کجاست؟
درآمد اینستاگرام

درآمد اینستاگرام از کجاست؟

با سلام خدمت شما کابران عزیز شهر فالوور، ما در این مطلب از سری مقالات آموزشی اینستاگرام قصد داریم که اطلاعاتی در مورد نحوه در آمد اینستاکرام و چگونگی این امر  را به کیوگرامی های عزیز ارایه کنیم. در حقیقت هنگامی که کمپانی فیسبوک با هزینه برابر با  یک میلیارد دلار یک ایده را در سال 2012  خریداری نمود بسیاری از افراد از این امر به تعجب آمدند چرا که این شبکه تنها فقط ۲ سال قدمت داشت و این امر کاری بسیار عجیب به نظر می آمد و از همه جالب تر اینکه این شبکه در آمدی برای صاحبان خود به ارمغان نمی آورد اما ۲ سال پس از این رخداد یعنی در سال 2014 میلادی عده ایی از تحلیل گران سبتی گروپ ( Citigroup analysts) بیان داشتند که در اصل میزان ارزش شبکه اجتماعی اینستاگرام رقمی بالغ بر 35 میلیارد دلار است.

اینستاگرام از چه راهی درآمد کسب می کند؟

در ادامه به دو روش کسب درآمد شبکه اجتماعی اینستاگرام اشاره خواه کرد و شما عزیزان به آن پی ببید که از چه طریقی کسب دآمد می کنند. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

منبع درآمد اینستاگرام
منبع درآمد شبکه اجتماعی اینستاگرام کجاست؟

اینستاگرام ، فیس بوک و ارایه تبلیغات :

جالب توجه است که بدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام هزینه خود را همانند شبکه اجتماعی پر مخاطب فیس بوک از تبلیغات به دست می آورد. اما این نکته را یادآور شوم که شبکه اجتماعی فیس بوک در رقابت با شبکه اجتماعی کاربر پسند و بسیار محبوب اینستاگرام  نمی تواند از نظر میزان درامد دریافتی با فیس بوک به رقابت پرداخته و آن را شکست دهد ولی باز هم با این صورت در این سال جاری 97 درصد از درامد سه ماهه آغازین سال ، شبکه اجتماعی پر مخاطب فیس بوک از تبلیغات حاصل آمده که در واقع با توجه به گزاراشات دریافتی از این کمپانی سه ماهه مالی این شرکت در سال جاری سهمی برابر با 6.82 میلبارد دلار داشته است که جالب توجه است که بدانید این رقم از در آمد نسبت به سال پیشین خود 59 درصد رشد داشته است پس به طور قطع قسمتی از این درامد های دریافتی از شبکه اجتماعی اینستاگرام حاصل آمده است .

مطالب مفید:   تفاوت های واتساپ پلاس با واتساپ معمولی در چیست؟

هم چنین از همه جالب توجه تر اینکه خود شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز طی بیانیه ایی به طور رسمی بیان داشته است که به طور ماهانه میانگین یک میلیون دلار از تبلیغات در آمد کسب می نماید.

رشد غیرقابل پیشبینی موبایل :

و در نهایت مطلب، جالب است یاد آور شوم که یکی از عوامل موفقیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام را می توان رشد چشمگیر تعاملات موبایلی به حساب آورد. در واقع در آغاز خرید شبکه اجتماعی اینستاگرام عیبی که از شبکه اجتماعی فیس بوک گرفته شده بود مربوط به نداشتن امکانت خوب در رمینه تلفن همراه برای فیس بوک به شمار می رفت .

از اینکه تا پایان مطلب با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزارم. همچنین می توانید از طریق وبلاک سایت به مجموعه عظیمی از مقالات آموزش اینستاگرام دسترسی داشته باشید و دانش خود را نسبت به این شبکه اجتماعی محبوب و حرفه ای را افزایش دهید.ماهمواره بهترین مقالات را منتشر می کنیم.

 

منبع: شهر فالوور


درباره ی شهر فالوور

شهر فالوور به عنوان مرجع آموزش اینستاگرام ، فروش فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام با تعرفه و کیفیت بسیار عالیما همواره به صورت حرفه ای در کنار شما کاربران عزیز هستیم.

مطلب پیشنهادی

گزارش اسکرین شات از استوری دیگران اینستاگرام

اینستاگرام گرفتن اسکرین شات از استوری دیگران را گزارش می کند!

امکان گذاشتن استوری در شبکه اجتماعی اینستاگرم مدت بسیاری است که در بین کاربران این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *