خانه » آموزش اینستاگرام » راه های کسب و کار در اینستاگرام چیست؟
راه های کسب کار در اینستاگرام

راه های کسب و کار در اینستاگرام چیست؟

در زمان حال شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در کشور ایران ماست و تقریبا بیش از نیمی از مردم سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. به علاوه مهم تر و جالب توجه تر اینکه این شبکه اجتماعی به یک بستر کسب درآمد بزرگ برای بسیاری از احاد جامعه تبدیل شده است به همین دلیل نیز ما قصد داریم در این مقاله به آموزش راه های کسب در آمد از اینستاگرام بپردازیم .پس بنابراین با شهر فالوور همراه باشید.

راه های کسب کار در اینستاگرام چیست

فروش مستقیم کالا و خدمات

یکی دیگر از راه هایی که کسب در آمد از آن طرفداران بسیاری دارد مربوط به فروختن کالا و خدماتی از این قبیل است. این افراد، کاربرانی هستند که از این طریق دست به کسب درآمد میزنند به احتمال بسیار زیادی کالایی فیزیکی یا حتی دیجیتالی را برای عرضه به مخاطبان انتخاب می کنند. برای مثال فروش شماره های رند یا فروش کیک خانگی یا فروش تورهای آخر لحظه ایی مناسب قیمت . در واقع به عبارت بهتر هر چیزی که مربوط به فروش و عرضه مستقیم کالا باشد.

فروش غیر مستقیم کالا و خدمات

این راه نیز یکی از راه هایی است که مخاطبان بسیاری دارد .اما توجه کنید که در این روش افرادی موفق اند که صفحه پر مخاطب یا به اصطلاح تعداد فالور های زیادی داشته باشند .جالب است بدانید که سلبریتی ها یا همان افراد مشهور و هنرمندان کشور ما و دیگر کشور از این راه به وفور برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند.
در حقیقت در این روش کاربران به طور غیر مستقیم محصول یا هر نوع خدماتی دیگر در محتوای تبلیغ به کاربران عرضه می کنند که این روش در حقیقت نوعی بازاریابی هم نام دارد و بسیار هم پرمخاطب و کار ساز است.

برند سازی در اینستاگرام

یکی دیگر از راه های کسب و کار در اینستاگرام که می توان گفت کاربران به گونه غیر مستقیم با به کارگیری آن قادرند به کسب درآمد بپردازند .در واقع جالب است که آگاه باشید که بسیاری از کاربران با برند سازی مخاطبان بسیاری را با خود آشنا کرده و بدین طریق کاربران را به خود جذب می کنند.مثال این مورد را هم می توانید کسب و کار هایی را در نظر بگیرید قصد دارند کاربران و دنبال کننده های بسیاری را به حضور در سمینارها و ورکشاپ های عملی خود دعوت نمایند در واقع این دسته از احاد و کاربران بدین طریق و با کمک شبکه اجتماعی اینستاگرام سعی در برند سازی دارند.

از اینکه تا پایان مطلب با شهر فالوور همراه بودید از شما سپاسگزارم. همچنین جهت خرید فالوور اینستاگرام ، یا لایک، ویو و مطالعه دیگر مقالات مرتبط با این نرم افزار شبکه اجتماعی می توانید از طریق منوی سایت اقدام کنید.

 

منبع: شهر فالوور


درباره ی شهر فالوور

شهر فالوور به عنوان مرجع آموزش اینستاگرام ، فروش فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام با تعرفه و کیفیت بسیار عالیما همواره به صورت حرفه ای در کنار شما کاربران عزیز هستیم.

مطلب پیشنهادی

گزارش اسکرین شات از استوری دیگران اینستاگرام

اینستاگرام گرفتن اسکرین شات از استوری دیگران را گزارش می کند!

امکان گذاشتن استوری در شبکه اجتماعی اینستاگرم مدت بسیاری است که در بین کاربران این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *