خانه » آموزش واتساپ » معایب کانال واتساپ چیست؟
معایت کانال واتساپ

معایب کانال واتساپ چیست؟

اصلی ترین و قابل توجه ترین ایرادی که در زمان تشکیل کانال واتس اپ مورد توجه است مربوط به، نمایش شماره تلفن اعضای کانال برای دیگر کاربران گروه و یا همان کانال است! از این رو ما در این بخش از سری مقالات آموزش واتساپ تصمیم داریم در رابطه با معایب کانال واتساپ صحبت کنیم. با ما همراه باشید…

به این دلیل که اپ واتس اپ کانال ها را زیر مجموعه ایی از گروه دانسته و ایجاد کانال را به نوعی تشکیل یک گروه یک طرفه نامیده است ،پس به احتمال بسیار زیاد تمامی قابلیت های گروه را در بر می گیرد با این تفاوت که در این صورت امکان ارسال پیام در گروه به صورت یک طرفه و فقط در اختیار ادمین یا همان مدیر گروه ظاهر می شود و امکان ارسال پیام برای سایر اعضای گروه یا به اصطلاح کانال از سایر اعضا گرفته خواهد شد.

معرفی معایب کانال واتساپ

معایب کانال واتساپ

در گروه های یک طرفه و یا به اصطلاح کانال واتس اپ ، شما به سادگی و سهولت قادرید تا عکس پروفایل دیگر کاربران کانال را مشاهده نمایید و حتی به راحتی در گالری تلفن همراه خود سیو نمایید. شما قادرید که یوزرنیم دیگر کاربران را بدست آورده و بدین طریق حتی به شماره تلفن آن ها نیز به راحتی دسترسی یابید .که تمامی این موارد در مقایسه با کانال های تلگرام یک عیب بسیار بزرگ محسوب می شود چرا که به طور قطع هیچ کس تمایل به مشخص شدن هویت اش برای تمامی کاربران کانال ندارد.

مطالب مفید:   آموزش گام به گام نحوه ساخت کانال واتساپ و تبدیل گروه به کانال

عیب دومی که در گروه های یک طرفه واتس اپ بسیار مورد توجه است و بسیاری از کاربران از نبود آن در عذابند مربوط به عدم داشتن گزینه های تنظیمات مشخص و ویژه کانال هاست. همانطور که بسیاری از شما می دانید در کانال های تلگرام، یک سری تنظیمات خاص و مشخص برای کانال ها وجود دارد که به هیچ عنوان این تنظیمات خاص در گروه های این اپ به چشم نمی خورد و یا اگر هم وجود دارند به گونه ایی دیگر ظاهر شده اند.

برای مثال: تنظیم سطح دسترسی مدیران کانال، مشاهده recent action ها در کانال و دیگر موارد، از قبیل موارد و آپشن هایی هستند که در کانال های واتس اپ به چشم نمیخورند و کاربران این اپ قادر نیستند که به آن ها دسترسی داشته باشند.

البته من این نکته را یاد آور شوم که به احتمال بسیار زیاد این ایرادات و معایب در نسخه های جدید این اپ به زودی رفع شده و امکان های جدید به این اپ به خصوص در این خصوص نیز اضافه خواهد شد.

از اینکه تا پایان این مطلب نیز با ما همراه بودید از شما سپاسگزارم. لازم به ذکر است جهت خرید لایک ارزان و همچنین خرید فالوور ارزان می توانید از طریق منوی سایت و یا لینک هایی که در دسترس شما قرار دادیم به صفحه خرید به همراه جزئیات تکمیلی آن وارد شوید.


درباره ی شهر فالوور

شهر فالوور به عنوان مرجع آموزش اینستاگرام ، فروش فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام با تعرفه و کیفیت بسیار عالیما همواره به صورت حرفه ای در کنار شما کاربران عزیز هستیم.

مطلب پیشنهادی

فعال کردن حالت روح در واتساپ

راه های فعال سازی حالت روح در واتساپ

حالت روح در اپ های پیام رسان به کار برده می شود ، و به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *