خانه » آموزش اینستاگرام » چگونه در لیست پیشنهاد فالوی اینستاگرام (Suggestion) قرار بگیریم؟
قرار گرفتن در لیست پیشنهاد فالوی اینستاگرام

چگونه در لیست پیشنهاد فالوی اینستاگرام (Suggestion) قرار بگیریم؟

اگر شما هم یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید حتما مشاهده کرده ایید که در برخی مواقع اینستاگرام اکانت هایی را به عنوان لیست پیشنهاد فالوی اینستاگرام (Suggestion) به کاربران خود ارائه می‌ دهد ، تا وی در صورت تمایل فرد پیشنهاد شده را فالو کند . اما سوال اصلی و قابل توجه این است که این لیست فالو بر چه اساس و بنایی ارائه می‌شود؟ ما در این مقاله قصد داریم اصولی که بر اساس آن لیست مورد نظر ارایه می شود را به شما معرفی کنیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

حالت اول: اصول ارائه لیست پیشنهاد فالو پس از فالو کردن یک اکانت خاص

همانطور که می دانید، سرور اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده که شما بعد از فالو کردن یک مخاطب یا به اصطلاح یک حساب کاربری با لیستی با نام Suggested رو به رو می‌شوید. محتوای این لیست، مجموعه‌ایی از حساب های کاربری است که توسط اینستاگرام به شما ارایه می شود ،در واقع این اکانت ها پیشنهادی از خود اینستاگرام است که به شما معرفی می کند تا در صورت تمایل مروری بر آن ها داشته باشید و چنانچه خوشتان آمد آن اکانت ها را دنبال کنید. اما سوال اصلی اینجاست که  اکانت‌هایی که به شما پیشنهاد می شود بر چه اساسی هست ؟ما در این مقاله جواب تمامی این چراها را به شما می دهیم پس تا پایان مطلب با شهر فالوور همراه باشید.

اینستاگرام در وبسایت رسمی خود بیان داشته است که شما بعد از فالو کردن یک حساب کاربری در اینستاگرام با لیستی مواجه خواهید شد که شامل حساب های کاربری، مشابه به اکانتی هست که شما اکنون فالو کرده ایید ! بنابراین اولین موضوعی که در این زمینه اهمیت دارد به فعالیت و نوع اکانتی که فالو کرده ایید مربوط  می‌شود. به علاوه حساب های کاربری که به طور پیشنهادی به شما ارایه می شود بر اساس موضوعات گوناگونی از قبیل دوستان مشترک و غیره نیز انجام می پذیرد .

برای مثال برای درک بهتر این موضوع تصور کنید که به صفحه اینستاگرام یک سلبریتی مراجعه کرده‌ و آن را فالو می کنید. در این صورت ، سرور اینستاگرام در وحله اول ، اکانت‌هایی را به شما پیشنهاد می کند که آن افراد نیز به نوعی سلبریتی هستند و همچین در لیست فالوهای شما و دوستان تان  اشتراک بیشتری دارند.اما گاهی نیز این موضوع آزار دهنده است و ممکن است که شما تمایل داشته باشید این پیشنهاد ها را غیر فعال کنید اما سوال اصلی این است که آیا چنین امکانی وجود دارد؟بله پاسخ مثبت است .در صورت تمایل به غیر فعال کردن این قبیل پیشنهاد ها ادامه مطلب را بخوانید .

مطالب مفید:   چگونه اكانت خود در اينستاگرام را خصوصی (Private) و یا عمومی كنيم؟

(Suggestion) در اینستاگرام

آموزش گام به گام غیر فعال کردن قابلیت نمایش لیست پیشنهاد فالو پس از دنبال کردن یک اکانت در اینستاگرام (Suggested)

اگر شما بنا به هر دلیلی تمایل ندارید که پس از فالو کردن یک حساب کاربری در اینستاگرام،  اکانت هایی را که سرور اینستاگرام به شما پیشنهاد می کند را مشاهده کنید  می توانید به شرح زیر عمل کنید.

به منظور انجام غیرفعال کردن قابلیت اییت پیشنهاد فالو‌مراتب زیر را به ترتیب طی کنید:

مرحله اول: در ابتدای کار شما باید با استفاده از  مرورگر تلفن همراه خود به وبسایت رسمی اینستاگرام مراجعه کرده و مشخصات اکانت خود را در جای مربوطه وارد کنید  و در آخر لاگین شوید.

مرحله دوم: سپس باید به بخش پروفایل (آیکون آدمک) حساب کاربری خود مراجعه نمایید و گزینه Edit Profile را لمس کنید.

مرحله سوم: پس از انجام مراحل فوق اکنون باید تیک گزینه Similar Account Suggestions را برداشته و در انتهای کار بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

چنانچه شما مراحل فوق را با موفقیت به انجام رسانید از این پس قابلیت نمایش لیست فالو پس از دنبال کردن یک حساب کاربری برای اکانت شما غیرفعال خواهد شد اما این نکته را فراموش نکنید که این غیرفعال شدن دو طرفه بوده و از این پس اکانت شما هم به هیچ کاربری پیشنهاد نخواهد شد .

حالت دوم: اصول ارائه لیست پیشنهاد فالو (Suggested) در بخش جستجوی (Search) اینستاگرام

حالت دومی که سرور اینستاگرام در آن به کاربران خود لیست فالو پیشنهاد می‌کند مربوط به هنگامی می شود که به بخش Search این برنامه مراجعه می کنید. شما بعد از مراجعه به بخش جستجو ، بخشی تحت نام Suggested برای شما به نمایش در می آید که این لیست حاوی اکانت های مختلفی هست که شاید حتی کاملا برایتان نا آشنا هم باشد اما سوال اصلی و قابل توجه اینجاست که مبنا و اساس این لیست پیشنهادی چیست ؟

موارد و مبنایی که بر اساس آن لیست فالو در بخش جستجو پیشنهاد میشود بر اساس مواردی است که در زیر ذکر  می کنم :

مطالب مفید:   اینستاگرام گرفتن اسکرین شات از استوری دیگران را گزارش می کند!

* تعداد فالوورهای حساب کاربری

* تعداد بازدیدهایی که از اکانت انجام می شود

* تعداد لایک‌هایی که پست های وی خورده است

* تعداد لایک‌هایی که آن حساب کاربری برای پست های شما گذاشته است

* تعداد کامنت‌هایی گذاشته شده

* آمار جستجوهای دیگر کاربران شبکه

* پیام‌های دایرکت

چگونه می توانیم در لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام (Suggested) قرار بگیریم؟

با توجه به توضیحاتی که در مطلب فوق ارائه کردیم، احتمالا متوجه این موضوع شده‌اید که چه موارد و نکاتی می تواند در افزایش شانس شما برای قرار گیری در لیست فالو موثر است، که اولین مورد به فعال بودن گزینه Similar Account Suggestions مربوط می‌شود. پس بنابراین یاد گرفتیم که برای قرار گیری در لیست پیشنهاد فالو حتما باید از فعال بودن قابلیت Similar Account Suggestions اکانت مان اطمنیان یابیم.

مورد دومی که در قرار گیری در لیست پیشنهاد فالو موثر است مربوط به میزان فعالیت های شما در این شبکه می‌شود. هر چه بیشتر در اینستاگرام فعالیت مفید داشته باشید که به واسطه آن توجه دیگر کاربران را به دست آورده و به نوعی به محبوبیت برسید یکی از روش هایی است که در این خصوص بسیار موثر واقع می شود. یکی از روش‌هایی هم  کهاکنون شاهد آن هستیم که به وسیله آن مخاطب افراد افزایش می یابد به  استفاده از قابلیت پخش ویدیوی زنده یا لایو ویدیو (Live Video) مربوط می شود.

موضوع سوم نیز به تعداد فالوورهای حساب کاربری شما در این شبکه مربوط می‌شود، به این صورت که هر چه تعداد فالور ها و بازدید از پست های شما بیشتر باشد به همان نسبت نیز شانس شما در قرارگیری لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام افزایش می یابد.

مسئله چهارمی که در افزایش شانس شما برای قرار گیری در لیست پیشنهاد فالو موثر است به تعداد کامنت و لایک پست‌های ها مربوط می شود.بنابراین هر چه پست‌هایی که به اشتراک می گذارید بیشتر لایک شوند و کامنت‌های بیشتری دریافت کنند به همان نسبت نیز شانس شما در قرار گیری در لیست پیشنهاد فالو اینستاکرام افزایش خواهد یافت.

 

خب به پایان مقاله این که چگونه در لیست پیشنهاد فالوی اینستاگرام (Suggestion) رسیدیم از این که با ما تا پایان همراه بودید بسیار سپاسگذاریم. لازم به ذکر است که اگر نیاز به خرید فالوور و یا لایک اینستاگرام دارید از منوی سایت اقدام کنید.


درباره ی شهر فالوور

شهر فالوور به عنوان مرجع آموزش اینستاگرام ، فروش فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام با تعرفه و کیفیت بسیار عالیما همواره به صورت حرفه ای در کنار شما کاربران عزیز هستیم.

مطلب پیشنهادی

آموزش آرشیو اینستاگرام

آموزش گذاشتن استوری و از آرشیو در آوردن استوری ها

امکان گذاشتن استوری در شبکه اجتماعی اینستاگرم مدت بسیاری است که در بین کاربران این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *